Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tarifi

20 Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Tarifi

Yaza merhaba demek için kilolarınızdan hemen kurtulmak isterseniz, tam da size göre 20 kilo verdiren haşlanmış limon tarifini denemenizde fayda var. Haşlanmış limon ile dilediğiniz kadar zayıflayabilirsiniz ve metabolizmanın hızlanması ile de istediğiniz kadar kilo verebilirsiniz.Hem besleyici hem sağlıklı limon ile fazla kilolarınıza veda etmek isterseniz, sizi bekleyen bu güzel tarife hemen göz atmalı ve uygulamaya başlamalısınız. Yaz aylarını formda geçirmek ve daha sağlıklı olmak için 20 kilo verdiren haşlanmış limon kürünü denemelisiniz.

Malzemeler

  • 5 tane limon
  • 2-3 cm zencefil parçası
  • 2 litre su
  • 4-5 diş sarımsak

Hazırlanışı

  1. Öncelikle limonun suyunu sıkın ve ardından kabuklarını soyun.
  2. Kalan posayı atmayın ve bir tabağa koyun.
  3. 2 litre suyu kaynatın ve içerisine rondodan geçirdiğiniz zencefil, sarımsak ve limon posasını ekleyin.
  4. İçerisine sıktığınız limon suyunu da koyun ve kaynatmaya devam edin.
  5. Ardından iyice kaynadıktan sonra soğumaya bırakın.Hazırladığınız bu kürü günde 2 bardak içmeniz tavsiye edilir. Özellikle yemeklerden 1’er saat önce tüketirseniz hem tokluk verecektir hem de metabolizmanızı hızlandıracaktır.

Eğer tansiyon probleminiz yoksa sabah kalktığınızda 1 barak ılık şekilde içerek güne başlayabilirseniz. Diğer 2.bardağı ise akşam yemeğinden 1 saat önce içmelisiniz. Bununla birlikte sağlıklı beslenmeye dikkat etmeli ve sürekli bir şeyler yemekten de vazgeçmelisiniz.

816 Paylaşımlar