Doğal Otlarla Kanser Tedavisi

Manisalı Lütfü Acer Amca Kanser Otu ile 20 Günde Kanseri Yendi


Manisa’da kendi topladığı otlarla insanlara şifa dağıtan Lütfü Acet, kanseri tedavi eden bir bitkinin bulduğunu belirterek bitkinin kanseri 20 günde yendiğini söyledi. Kendisi de ölüm noktasındayken kanseri yenen Acet, 30 yıldır bitki sayesinde insanlara ulaşıyor.
 
Manisa civarında yetişen ve kanser otu diye bilinen otun 20 günlük kullanımının ardından kanserin vücuttan atılacağını ifade eden Lütfü Amca, ”Kanser otu dediğimiz otun yıl içinde bahar aylarından Ağustos’a kadar olan sürede toplanması gerekir. Ağustostan sonra olmaz.” diyor. Lütfü Acer 30 yıldır bu otla kanser hastalarına şifa dağıttığını ve bunu da sadece Allah rızası için yaptığını söylüyor. Bütün dağlık bölgelerde yetiştiğini fakat en etkili olan otun Manisa çevresinde yetişenler olduğunu da sözlerine ekliyor.
“20 GÜNDE KANSERİ BİTİRİYOR”
Lütfü Acer, “Kanser hastası 20 gün bu ottan kullanırsa hiçbir şeyi kalmaz. Bütün kanser türleri için geçerlidir. Son zamanlarda çok yoğun bir talep var. Artık isteğe yetişemiyoruz. Topladığımız otları sadece bize gelene veriyoruz artık, durumu acil olana daha çabuk ulaşmak istiyoruz”diyor.
 
6 YILLIK KANSERİ YENDİM
Kanserden öleceği anda ot sayesinde kanseri yendiğini söyleyen Acet, Gırtlak kanseriydim. Kara kara düşünürken bir şekilde bu kanser otu karşıma çıktı. Kaynatıp içtim, kanatıp içtim.
30 gün boyunca. Sonra kontrole gittiğimde hiçbir belirtinin kalmadığını söyledi doktorlar. Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bildiğimden kanserden dertli kişilere yardım etmek istiyorum. Ben nasıl şifaya kavuştuysam, onların da kavuşmasını istiyorum” diyor.
0 Paylaşımlar